Hücresel Tedavi
Hücresel Tedavi
Hücresel tedavi, Saygın Klinikte en sık yaptığımız uygulamalardandır. Lokal anestezi altında karın yada basen bölgesine liposuction yapıldıktan sonra elde edilen 200-300 Ml. Kadar yağ materyali LİPOCUBE denilen üniteden geçirilerek küçük parçalara ayrılır.
Daha sonra yağ parçacık büyüklüğü giderek daha da küçültülür ve hücreler tane tane olacak şekilde bir karamelize solisyon ortaya çıkar. Daha sonra bu solisyonu steril tüplerde santifüje ederiz ve bu döngü değişik cihazlardan değişik hızlarda ve değişik ısılarda 7-8 defa tekrarlanarak devam eder.
İşlem yaklaşık 1 saat sürer ve işlem sonucunda sayı ve canlılık olarak tıbbi litaretürdekinin daha da üstünde bir kalitede hücresel hazırlanır. Buna SVF diyoruz. Daha sonra bu hücreleri uygulanacak hastalığa göre genellikle ultrason eşliğinde damar çevrelerine 200-300 ayrı noktada özel enjektörlerle stratejik bölgelere enjekte ediyoruz.KALP DAMAR & VARİS MERKEZİ

KALP DAMAR & VARİS MERKEZİ

+90 541 577 70 70


7/24 ACİL DURUM NUMARASI

Günün hangi saati olursa olsun yaşanacak herhangi bir acil durumda bizlere ulaşın. Sizlere gerek ambulans gerekse müdahale noktasında 7/24 hizmet verelim.
Turuncu GrafikTuruncu Grafik