‘’Biz Kimiz‘’

Saygın Klinik, 1990 yılında Kalp ve Damar Cerrahı Mustafa Göğün Saygın tarafından kurulmuştur. Teksas Kalp Enstitüsünde (Houston U.S.A) ihtisasını tamamlayan Dr Mustafa Saygın, 25 yıllık deneyimleriyle Saygın Klinik’te hastalarımızın hizmetinde. Saygın Klinik sektörde 25 yıldır hizmet veren, gerek Kalp ve Damar Cerrahisinde uyguladıkları tedavi yöntemleriyle insanların hayatlarına ve ifadelerine dokunan bir kliniktir. Uzman cerrah kadrosuyla yaklaşık 25 yıldır ülkemizin çeşitli illerinde hizmet vermeye devam eden bu klinik, Bursa’da geçen 6 yıllık klinik geçmişine son vererek, 2013 yılında İstanbul’un Şişli ilçesinde hastalarına kapılarını açmış bulunmaktadır.

1992’den beri 27 yıllık tecrübesiyle geçmişinde yaklaşık 15 bin hasta ameliyatı, 35 bini geçkin poliklinik sayısı ile 2006/2013 yılları arasında Bursa’da, özel klinik olarak en çok tedavi uygulayan merkez olmuştur. 2019 Yılının ilk çeyreğinde İstanbul’da çalışmaya başlayan Saygın Klinik çok kısa sürede hızlı bir biçimde büyümeye başlamıştır. Saat ve tarih gözetmeksizin hasta ağırlayan kliniğimiz, 2020 yılında İstanbul’da Kalp ve Damar Cerrahisi olarak en çok hasta ağırlamayı hedefleyen kliniklerden biri olma yolunda ilerlemektedir. Saygın Klinik yalnızca Kalp ve Damar hastalıkları değil aynı zamanda Estetik üzerine uygulamalar da yapmaktadır.

Saygın Klinik ‘de uzman cerrahlarımız, botoks, dolgu, peeling, iple yüz germe, vücut dolguları, mezoterapi, estetik operasyonlar gibi branşın kapsamına giren gereksinimlere cevap veriyor. Saygın Klinik ülkemizde en zor ameliyatlar listesine giren Çocuk Kalp Ameliyatlarında da üstün başarılara imza atmış bulunmaktadır.Kalp hastalıkları, damar hastalıkları, varis cerrahisi, kardiyoloji, genel cerrahi, çocuk kalp damar, estetik ünitesiyle sağlık sektöründe yerini alan Saygın Klinik hastalarına hizmet sunmaktan mutluluk duyar. Bu hizmetlerin yanı sıra, el terlemesi, ameliyatsız varis tedavisi, ameliyatsız damar tedavileri, yara bakım üniteleri, damar check up programı, bacak şişmesi, lenfödemi, tekno damar ünitesi, estetik tıp, kılcal varis tedavileri ve tıbbi ürünleriyle Saygın Klinik İstanbul Şişli’de hizmetinizde.