Varis ve Huzursuz Bacak Sendromunda

Saygın Klinikte yepyeni bir damar gençleştirme tekniği uygulamaya başladık. Daha öncede bilimsel kongrelerde Dr. Mustafa Saygının sunumunu yaptığı kendi tekniği olan ‘’Venöz Rejuvenasyon’’ uygulaması damarların gençleşmesini sağlıyor ve hastalığın ilerlemesini durduruyor.

Varis ve Huzursuz Bacak Sendromunda

Temmuz 6, 2020
huzursuz-bacak-saygin-klinik.jpg

Varis ve Huzursuz Bacak Sendromunda

Saygın Klinikte yepyeni bir damar gençleştirme tekniği uygulamaya başladık. Daha öncede bilimsel kongrelerde Dr. Mustafa Saygının sunumunu yaptığı kendi tekniği olan ‘’Venöz Rejuvenasyon’’ uygulaması damarların gençleşmesini sağlıyor ve hastalığın ilerlemesini durduruyor. Bu teknikle, hastamız müziğini dinlerken, basen bölgesinden lokal anestezi altında 40-50 ml. Yağ dokusu alınıyor ve özel bir işlemden geçirildikten sonra ultrason görüntüleme altında yine lokal anesteziyle varisli damarların çevresine dolgu yapılıyor. Uygulamadan sonra hastalarımız yürüyerek gündelik hayatlarına dönebiliyorlar.KALP DAMAR & VARİS MERKEZİ

KALP DAMAR & VARİS MERKEZİ

+90 541 577 70 70


7/24 ACİL DURUM NUMARASI

Günün hangi saati olursa olsun yaşanacak herhangi bir acil durumda bizlere ulaşın. Sizlere gerek ambulans gerekse müdahale noktasında 7/24 hizmet verelim.
Turuncu GrafikTuruncu Grafik